Honor Magic V Flip’in çıkış tarihi netleşti, peki özellikleri nelerdi?

Geçtiğimiz ay Honor, Çin’de Honor 200 ve 200 Pro akıllı telefonlarını tanıttı. Marka, bu ay (Haziran) Çin pazarı için yeni bir katlanabilir telefon duyurabilir. Yakın zamanda, Honor’un LRA-AN00 model numaralı bir telefonu, Çin’deki 3C sertifikasyon platformu tarafından onaylandı. Bu telefonun, Honor’un yakında çıkacak olan Magic V Flip (geçici isim) modeli olabileceği speküle ediliyor.

Honor’un LRA-AN00 model numaralı telefonu 3C tarafından sertifikalandırıldı. LRA-AN00 modelinin gerçekten de Honor Magic V Flip olup olmadığını doğrulamanın kesin bir yolu yok, ancak listede bu telefonun 66W hızlı şarj destekleyen HN-110600C00 / HW-110600C02 şarj cihazıyla geleceği belirtiliyor.

Raporlara göre, Magic V Flip’in Motorola Razr 50 serisi gibi büyük bir kapak ekranına sahip olması bekleniyor. Ekranın kesin boyutu bilinmemekle birlikte, ekranın yanında üç kameradan ve bir LED flaştan oluşan yuvarlak bir kamera modülünün bulunması olası görünüyor.

Cihazın 4.500mAh bataryaya sahip olacağı tahmin ediliyor. Bu, cihazı katlanabilir flip telefonlar arasında en büyük bataryaya sahip model yapabilir. Ne yazık ki, telefonun diğer özellikleri hakkında henüz ayrıntılı bilgi yok.

Honor’un ayrıca Çin pazarı için Honor X60 serisi üzerinde çalıştığı söyleniyor. X60’ın bu ay içinde piyasaya sürülmesi bekleniyor, ancak cihaz hakkında henüz somut detaylar sızdırılmadı. Son raporlar, cihazın dört tarafı kavisli bir ekrana, büyük bir bataryaya ve darbelere dayanıklı bir kasaya sahip olacağını iddia ediyor.

Bunun yanı sıra, Magic V3 isimli yatay katlanabilir bir telefonun da Çin pazarı için geliştirildiği söyleniyor. Bu telefonun Snapdragon 8 Gen 3 işlemciye sahip olacağı ve bu yıl Temmuz ayında piyasaya sürüleceği dedikodular arasında yer alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir